Фічери

Благодійна виставка «індивідуальна мінливість». Художники/-ці продають роботи щоб придбати авто для захисників/-ць

13 листопада, 2023

Олена Курзель, “Хоровод”, 2023. Фото надано художницею


16 листопада в Інституті проблем сучасного мистецтва відкриється благодійна виставка-збір «індивідуальна мінливість». Всі роботи, представлені на виставці, можна купити. Виручені від продажів кошти підуть на автівку для захісників/-ць. Збір відкрито мистецькою ініціативою беззвучно до глухоти для бойового підрозділу у складі бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж», який працює на східному напрямку. 

Співзасновник проєкту беззвучно до глухоти художник Олександр Лень встав на захист України від початку повномасштабного вторгнення росії. Після реабілітації від поранення уламком від розтяжки Олександр повернувся до виконання бойових завдань. Зараз підрозділу Олександра потрібен автомобіль. 

Степан Будулак, “Віз”, 2023. Фото надано художником

У виставці беруть участь Степан Будулак, Андрій Волков, Оля Єрємєєва, Нікіта Кадан, Жанна Кадирова, Діана Качуровська, Руслана Ключко, Ярослав Кохановський, Євгенія Крюк, Дмитро Купріян, Олена Курзель, Наталія Кушнір, Юрій Лейдерман, Анастасія Лелюк, Олександр Лень, Наталія Лісова, Марія Матяшова та Діма Толкачов, Микита Наслімов, Владислав Паламаренко, Анжеліка Паливода, Надія Рогожина, Вікторія Розенцвейг, Антон Саєнко, Юрій Сивирин, Андрій Сидоренко, Каріна Синиця, Тіберій Сільваші, Надія Собко, Богдан Сокур, Олена Топольян, Сана Шахмурадова-Танська, Захар Шевчук. 

Нікіта Кадан, Do not Trade with Fascists, 2023. Фото надано художником

Виставка має на меті звернути увагу відвідувачів/-ок на внутрішній силі, яку несе кожен/-а із нас. Проєкт фокусується на предметах, процесах і переживаннях, які оточують особистість у момент глибокого болю. Разом з цим, ті самі предмети і переживання, залишаються  у моменті спокою у звичному житті.  За словами кураторської групи: «Те, що ми маємо можливість жити й творити сьогодні, пам’ятати і передавати далі спогади наших прабабусь та прадідів — це спадок великої любові до життя. Мабуть, покоління дітей 90-тих — це перше покоління українців та українок, яке має волю жити без страху перед тиранією власної держави та яке робить свідомі кроки у чутті свободи та самовираження.»

Кураторська група: Анастасія Кузьменко, Олександр Лень, Андрій Сидоренко
Архітектор: Артем Громницький

Виставка проходитиме до 16 грудня

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: з 11:00 до 16:00
Субота: з 12:00 до 16:00
Неділя: вихідний
Адреса: вулиця Євгена Коновальця, 18Д

Share: