Фічери

Ювілейний Х Stedley Art Critics Prize

10 вересня, 2021


Stedley Art Foundation оголосив прийом мотиваційних листів на участь у ювілейному Х Stedley Art Critics Prize. В цьому році конкурс присвячено темі «Дилема творчої незалежності».

«У цьогорічних учасників буде можливість поміркувати над масштабним питаннями свободи та відповідальності митців, глядачів, а також всіх безпосередніх учасників творчого процессу: кураторів, дослідників та дилерів. Чи стикається сьогодні свобода художнього самовираження з тиском та від чого він залежить?
В майбутньому есеї ми пропонуємо простежити взаємозв'язки між тим, як грантові та благодійні інституції впливають на розвиток сучасного мистецтва в Україні та світі. Порушити питання цензури у суспільстві та самоцензури у свідомості. Як сьогоднішня криза викликана пандемією позначилась на умовах праці артистів і художників та на становищі культурного сектора в цілому. Та виявити, як сучасні технології можуть позначитись на незалежності митця.»


Заявки з мотиваційним листом та короткою інформацією про себе необхідно надсилати на пошту artcriticcontest@gmail.com до 15 вересня.
Вік учасників: до 35 років.
Обсяг мотиваційного листа до 2500 знаків. У листі потрібно вказати ім’я, рід занять, чим зацікавила тема та викласти думки щодо майбутнього есе. 
Більше інформації за посиланням.Share: