Фічери

Voloshyn Gallery покаже на арт-ярмарку у Базелі роботи трьох київських художниць

3 червня, 2018
Фото: voltashow.com

Фото: voltashow.com

Voloshyn Gallery бере участь у ярмарку сучасного мистецтва VOLTA14 Basel 2018, що проходитиме з 11 по 16 червня у рамках тижня мистецтв Art Basel Week, і представить твори трьох художників – Марії Сулименко, Жанни Кадирової та Анастасії Подерв’янської.

VOLTA – міжнародний ярмарок започаткований у 2005 році у швейцарському місті Базелі, а у 2008 році він дебютував у Нью-Йорку як VOLTA NY. Отже, історія VOLTA розпочалася 14 років тому на Volta-Platz. Це неподалік від теперішньої локації ярмарку – дистриб’юторського центру COOP, який цьогоріч VOLTA інавгурувала найновішим мистецьким хабом Базелю, а також новим «space for discovery» (простором для відкриттів). Нова локація розташована навпроти Novartis Campus на вулиці  Elsässerstrasse 215.

«Вже багато років VOLTA не припиняє свого розвитку. Це виражається у постійному кураторському відборі нового контенту ярмарку та локацій для його проведення. Рухаючись уперед, ми прагнемо створювати галереям найкращі умови для роботи, а також залишаємо місце для досліджень та відкриттів», – зазначає Аманда Коулсон (Amanda Coulson), співзасновниця та художній керівник VOLTA.

У VOLTA14 візьмуть участь 74 галереї із 28 країн, серед учасників у статусі дебютанта буде і Voloshyn Gallery, яка у березні цього року вже встигла взяти участь у VOLTA NY (Нью-Йорк, США).

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

Share: