After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Voloshyn Gallery покаже на арт-ярмарку у Базелі роботи трьох київських художниць

3 червня, 2018
Фото: voltashow.com

Фото: voltashow.com

Voloshyn Gallery бере участь у ярмарку сучасного мистецтва VOLTA14 Basel 2018, що проходитиме з 11 по 16 червня у рамках тижня мистецтв Art Basel Week, і представить твори трьох художників – Марії Сулименко, Жанни Кадирової та Анастасії Подерв’янської.

VOLTA – міжнародний ярмарок започаткований у 2005 році у швейцарському місті Базелі, а у 2008 році він дебютував у Нью-Йорку як VOLTA NY. Отже, історія VOLTA розпочалася 14 років тому на Volta-Platz. Це неподалік від теперішньої локації ярмарку – дистриб’юторського центру COOP, який цьогоріч VOLTA інавгурувала найновішим мистецьким хабом Базелю, а також новим «space for discovery» (простором для відкриттів). Нова локація розташована навпроти Novartis Campus на вулиці  Elsässerstrasse 215.

«Вже багато років VOLTA не припиняє свого розвитку. Це виражається у постійному кураторському відборі нового контенту ярмарку та локацій для його проведення. Рухаючись уперед, ми прагнемо створювати галереям найкращі умови для роботи, а також залишаємо місце для досліджень та відкриттів», – зазначає Аманда Коулсон (Amanda Coulson), співзасновниця та художній керівник VOLTA.

У VOLTA14 візьмуть участь 74 галереї із 28 країн, серед учасників у статусі дебютанта буде і Voloshyn Gallery, яка у березні цього року вже встигла взяти участь у VOLTA NY (Нью-Йорк, США).

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

Share: