Фічери

Voloshyn Gallery відкривають новий онлайн простір виставкою Катерини Лисовенко

25 березня, 2021
Катерина Лисовенко, Вівтар світу моєї мрії, 2020

Voloshyn Gallery відкриває новий онлайн простір — Online Viewing Room, інструмент, який дозволяє створювати презентації робіт одного художника або групи художників, що можна переглянути на сайті галереї. Перший проєкт нової платформи — виставка художниці Катерини Лисовенко, де можна побачити останні роботи мисткині «Вівтар світу моєї мрії» та «Сад світу моєї мрії». Виставку можна відвідати за посиланням, для перегляду експозиції необхідно вказати свою електрону пошту. 

Художня мова мисткині починалася з успадкування соцреалістичної традиції, яка згодом трансформувалася у процес активного переосмислення контексту. У своїй практиці Катерина звертається до досліджень теми влади та ідеології, а також перехідного стану від радянського до сучасного.

Катерина Лисовенко отримала класичну художню освіту спочатку в Одеському художньому коледжі ім. М.Б. Грекова, потім в НАОМА, і паралельно закінчила курс "Сучасне мистецтво" в КАМА. Робота на полотні під час навчання в академії не давала бажаного результату, тому у своїй творчості вона переважно працює на папері.

Voloshyn Gallery спеціалізується на сучасному мистецтві та демонструє широкий спектр різних технік мистецтва, проводить персональні та групові виставки. Галерея сприяє інтеграції українського мистецтва у світові культурні процеси, представляє художників на міжнародних арт-ярмарках та в мистецьких проєктах у Європі та США.

 Share: