The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Вгадай вагу – отримай скульптуру Бенксі всього за £ 2

4 грудня, 2018
Бенксі, "Човен з біженцями" / Фото: instagram.com/banksy

Бенксі, «Човен з біженцями» / Фото: instagram.com/banksy

Відомий британський художник Бенксі вирішив нагадати, що його твори доступні широким масам. Він влаштував конкурс, переможець якого зможе купити роботу художника всього за £ 2. 

Про розіграш художник повідомив в своєму Instagram. Він розігрує мініатюру, присвячену темі біженців. Учасникам конкурсу потрібно всього лише внесити £ 2 для участі в конкурсі на сайті choose.love та вгадати, скільки важить твір без дерев’яної підставки. Організатори також вказали розміри виробу — 90 × 38 × 42 см і матеріали, з яких вона зроблена, — скловолокно і смола. Розіграш закінчується 22 грудня. Всю суму з конкурсу Бенксі обіцяв відправити в фонд допомоги біженцям.

Бенкси1

Твір являє собою судно, наповнене людьми, які змушені покидати свою домівку, щоб врятувати своє життя від війни у Сірії. Маленький човен обладнано двигуном і може триматися на воді. Художник також пообіцяв вислати переможцю батарейки. Мініатюрна інсталяція перебувала в парку мистецтв Dismaland, який Бенксі створив як пародію на Діснейленд.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: