The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

В Музеї Людвіга в Будапешті покажуть сучасне українське мистецтво

2 березня, 2018
Микита Шалений "Чорний сибір"

Микита Шалений «Чорний сибір»

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва в Будапешті, Музеї Людвіга відкриється проект «Перманентна Революція». Вперше українське сучасне мистецтво буде представленe в європейському музейному просторі. Співорганізатором події виступить ZenkoFoundation.

«Перманентна Революція» представить твори одразу кількох поколінь сучасних українських художників в контексті соціальних трансформацій, що відбувалися в країні протягом останніх трьох десятиліть. Це найбільш знакові імена, які отримали міжнародне визнання.У події візьмуть участь 37 сучасних українських художників і мистецьких груп.

Куратором виставки від Музею Людвіга виступає директор музею Джулія Фабеньї, куратори від Zenko Foundation – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша.

Музей Людвіга в Будапешті є одним з тридцяти світових музеїв, який заснований або підтримується міжнародним фондом Петера та Ірени Людвігів (Peter und Irene Ludwig Stiftung) і є однією з найвпливовіших культурних організацій у світі. Виставка у ньому – визначна подія для популяризації української культури та мистецтва у світі та розвитку культурної дипломатії.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

Share: