Фічери

В Лондоні відкрили ретроспективну виставку найдорожчого фотографа Андреаса Гурскі

30 січня, 2018
Фото: Hayward Gallery

Фото: Hayward Gallery

Після тривалого ремонту лондонська галерея Hayward Gallery знову відкрила свої двері для відвідувачів. І, з нагоди святкування свого 50-річчя в оновлених просторах представила ретроспективну виставку німецького фотографа Андреаса Гурскі.  

Gursky_HaywardGallery27

В експозиції представлено близько сімдесяти масштабних знімків-полотен. З робіт недавнього часу, виконаних в його фірменній стилістиці, до ретроспективи увійшли знімки з Північної Кореї з виступами місцевих спортсменів на Масових іграх і усипане сміттям шосе в іспанському Ель-Ехідо.

Hayward Gallery London, 24.01.2018

Hayward Gallery London, 24.01.2018

Андреас Гурскі є лідером в рейтингу найдорожчих фотографій в світі. Він встиг побити свій власний рекорд 2007 року, коли на Sotheby’s «99 центів II» були продані за $ 3,3 млн, — в 2011-му робота «Рейн II» пішла на Christie’s за $ 4,3 млн.

Gursky_HaywardGallery18

Андреас Гурскі за допомогою камери побачив постіндустріальне суспільство як єдиний організм, який працює в ідеальному ритмі. Цей новий погляд і новий стиль принесли майстру міжнародне визнання і зробили його найдорожчим фотографом в світі. Роботи фотографа — величні за задумом і монументальні за виконанням. Кожен кадр Гурскі щільно заповнює людськими натовпами, товарами, відходами і архітектурними деталями, які дають відчуття перебільшення і створюють ілюзорний ефект.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

Share: