After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

В Лондоні відкрили ретроспективну виставку найдорожчого фотографа Андреаса Гурскі

30 січня, 2018
Фото: Hayward Gallery

Фото: Hayward Gallery

Після тривалого ремонту лондонська галерея Hayward Gallery знову відкрила свої двері для відвідувачів. І, з нагоди святкування свого 50-річчя в оновлених просторах представила ретроспективну виставку німецького фотографа Андреаса Гурскі.  

Gursky_HaywardGallery27

В експозиції представлено близько сімдесяти масштабних знімків-полотен. З робіт недавнього часу, виконаних в його фірменній стилістиці, до ретроспективи увійшли знімки з Північної Кореї з виступами місцевих спортсменів на Масових іграх і усипане сміттям шосе в іспанському Ель-Ехідо.

Hayward Gallery London, 24.01.2018

Hayward Gallery London, 24.01.2018

Андреас Гурскі є лідером в рейтингу найдорожчих фотографій в світі. Він встиг побити свій власний рекорд 2007 року, коли на Sotheby’s «99 центів II» були продані за $ 3,3 млн, — в 2011-му робота «Рейн II» пішла на Christie’s за $ 4,3 млн.

Gursky_HaywardGallery18

Андреас Гурскі за допомогою камери побачив постіндустріальне суспільство як єдиний організм, який працює в ідеальному ритмі. Цей новий погляд і новий стиль принесли майстру міжнародне визнання і зробили його найдорожчим фотографом в світі. Роботи фотографа — величні за задумом і монументальні за виконанням. Кожен кадр Гурскі щільно заповнює людськими натовпами, товарами, відходами і архітектурними деталями, які дають відчуття перебільшення і створюють ілюзорний ефект.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

Share: