Фічери

У Києві представили книгу Ґрейсона Перрі «Не бійтесь галерей»

29 жовтня, 2017
Книга Ґрейсона Перрі «Не бійтесь галерей»

Книга Ґрейсона Перрі «Не бійтесь галерей»

Видавництво ArtHuss представило український переклад книжки «Не бійтесь галерей» всесвітньовідомого митця Ґрейсона Перрі. Книга вийшла в рамках видавничої серії UkrainianArtBook, де раніше були опубліковані книжки Сари Торнтон та Вілла Ґомперца.

Один із найвідоміших сучасних британських художників запрошує читача у світ мистецтва і стверджує, що мистецтво під силу зрозуміти й оцінити кожному. Це захоплива, філософська і дуже особиста мандрівка, сповнена британського гумору, в якій разом із Ґрейсоном Перрі можна пошукати відповіді на непрості запитання: що таке «гарне» і що таке «погане» мистецтво? Як перевірити, чи можна вважати «мистецтвом» конкретний твір? Чи здатне мистецтво шокувати нас — чи ми вже все бачили раніше? І, зрештою, як воно — бути сучасним митцем?

Видання містить близько 40 унікальних іронічних ілюстрацій, створених самим Перрі. Переклад українською здійснила Антоніна Ящук.

За словами видавництва, протягом найближчих місяців відбудеться серія заходів #небійтесьгалерей – цикл зустрічей із відомим українськими галеристами у просторі їхніх галерей. Заходи мають на меті популяризувати українські галереї та запросити широку публіку до діалогу стосовно сучасної галерейної справи.

Видавництво ArtHuss спеціалізується на нон-фікшн виданнях про історію мистецтва та візуальну культуру.  Придбати можна за посиланням

Share: