The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

У Брюсселі заарештували виставку Бенксі, вартістю 15 мільйонів євро

24 листопада, 2018
Картина Бенксі / Фото: Reuters

Картина Бенксі / Фото: Reuters

Судові пристави заарештували 58 творів вуличного художника Бенксі, виставлені в арт-галереї Strokar в бельгійському Брюсселі.

Повідомляється, що загальна вартість виставлених робіт оцінюється в 15 млн євро. Арешт був накладений на виставку через те, що організатори не мали дозволу на показ робіт художника.

Також відомо, що після відкриття виставки якась британська компанія в суді оскаржила право на експозицію. В ході судових розглядів стало відомо, що роботи Бенксі не були застраховані. У зв’язку з цим їх вилучили, щоб уникнути фінансових претензій.

Читайте: Не дістайся нікому: картина Бенксі самознищилася зразу після продажу на аукціоні Сотбіс

Команда Бенксі заявила на своєму сайті, що виставка його робіт, яка проходить в Брюсселі, як і багато інших організована без згоди художника. Також команда Бенксі у своїй заяві перерахувала список міст, роботи в яких виставлялися без дозволу самого Бенксі. Це, зокрема, Брюссель, Антверпен, Мілан, Тель-Авів, Стамбул, Москва, Берлін, Майамі.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: