Фічери

Open call для митців від фестивалю «Конструкція»

11 березня, 2021
Фото: Юнона Пруд.

Для виставкової програми «Конструкція» шукає проєкти, що поєднують нові підходи роботи з візуальним, саунд-мистецтвом та міським простором. Відібрані мистецькі дослідження будуть представлені в рамках фестивалю з 17 по 27 червня 2021 року. Більше інформації можна знайти за посиланням

Тема цьогорічного фестивалю концентрується на сірих плямах у міській тканині та пропонує перевірити їхні сутності на міцність. Історичні артефакти будуть вивчені на предмет життєздатності та терпимості до сучасності, а процес взаємодії з просторами та установами — задокументований. Так вдасться дослідити здатність минулого встановлювати діалог з теперішнім, співпрацювати та змінюватися. Чи зможе стара форма прийняти новий зміст і пройти тест на виживання?

Проєкти, яким надаватимуть перевагу:
  • саунд-, радіо- та аудіовізуальні інсталяції;
  • аудіовізуальні перформанси з інноваційним використанням цифрових зображень та звуку;
  • мультимедійні проєкти, які включають інтерактивні інсталяції у міському просторі та архітектурний меппінг;
  • будь-які інші проєкти, які розширюють кордони сфери діджитал співтворення.
Дедлайн подання проєктів — 1 квітня 2021.

Щоб подати заявку, надішліть портфоліо у форматі PDF або посиланням на сайт, пропозицію та опис проєкту (до 500 слів), демо чи посилання на email: info@kulturamedialna.org із темою листа OPEN CALL_CONSTRUCTION_NAME_ SURNAME. Заявку можна подати англійською або українською мовами.

Організатори фестивалю покривають:
  • гонорар — 350 євро,
  • витрати на продакшн — до 500 євро.

«Конструкція» — це міжнародний фестиваль сучасного експериментального мистецтва та музики, який проводиться з 2014 року у Дніпрі. Фестиваль поєднує теми соціального, культурного розвитку та творчих потреб людей, які живуть у постіндустріальних та пострадянських містах.
 Share: