Фічери

Цілі сталого розвитку розглянуті крізь призму сучасного мистецтва — другий сезон st_age вже доступний до перегляду

21 травня, 2021
Dorine Mokha, Voyage entre deux

У 2020 році TBA21 (Thyssen-Bornemisza Art Contemporary) створив надзвичайний фонд, для того, щоб пом'якшити культурні втрати зумовлені пандемією. Фонд замовляв у митців медійні художні твори, які потім були представлені на st_age (streamimg age) та доповнені контекстними матеріалами — починаючи від подкастів, закінчуючи розмовами між куратором та художником та спеціальними дослідницькими кластерами.

Сьогодні st_age випустив другий сезон, де глядачі можуть ще більше заглибитися в контент художніх робіт завдяки інтенсивним тижням Backst_age, які розкажуть ще більше про порушені теми. Кожний створений твір стосується однієї або декількох з Цілей сталого розвитку ООН, спрямованих на сприяння узгодженим глобальним зусиллям для стимулювання вимірюваних змін.
Мета st_age — створити зв’язки та сприяти розвитку спільноти, яка готова вдатися у те, що відбувається зараз.

У другому сезоні будуть представлені роботи Клаудії Конте, Абхішека Хазри, Алаа Мансура, Омара Місмара, Кортні Дезірі Морріс, Туана Ендрю Нгуєна / The Propeller Group, Діани Полікарпо, Асунсьона Молінос Гордо, Науфуса Раміреса Фігероа та Тахе.Share: