The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Створи власну кінопрограму. Новий проєкт від Міжнародної федерації кіноархівів

6 квітня, 2021
Колаж з кадрів фільму "Знак оклику" (! อัศเจรีย์ (๒๕๑๙)), 1977, Film Archive Thailand (หอภาพยนตร์)

Міжнародна федерація кіноархівів (FIAF) у своєму новому проєкті The FIAF Programming Game пропонує кураторам, науковцям та поціновувачам фільмів створити власну кінопрограму та поділитися нею зі світом. На сайті федерації існує перелік з базами даних міжнародних кіноархівів та присвячених стрімінгових сервісів, які забезпечують безкоштовний доступ до широкого кола перлин кіноспадщини з усього світу — аматорські, документальні, короткометражні фільми, кінохроніки, анімації та нещодавно відновлені художні фільми.

Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому проєкті необхідно заповнити цю анкету. У формі додайте короткий вступ, який пояснює ваш вибір програми, а також назви, дати створення, тривалість та точну URL-адресу кожного фільму у вашій програмі, а також установу, з якої він походить.

Окрім того, на сайті можна ознайомитись зі вже створеними програмами на дуже різноманітні теми — від “котів” до “точки зору на парагвайську культуру”.Share: