Довженко-Центр: «play, rec, pause... виставка Олександра Гнилицького» — 9/09—17/10Dymchuk Gallery: Ґерті Дойч та Інґе Морат «Woman to Woman» — 16/09-17/10NAMU: «Тату, шолом тисне. Сучасне мистецтво з колекції NAMU» — 10/09-28/11The Naked Room: «Олександр Чекменьов. УСІ МИ ЖИЛИ КОЛИСЬ» — 1/09—3/10Voloshyn Gallery: «Хвостосховище. Інженер» — 17/09-15/10
newsМіжнародніУкраїнські

Оголошено про початок відкритого конкурсу на участь у Docudays UA 2022

8 червня, 2021

19 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться з 25 березня до 3 квітня 2022 року. Подати свій фільм можна в конкурсну програму, що складається з трьох секцій: міжнародного конкурсу DOCU/СВІТ та DOCU/КОРОТКО й національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА, де представлені документальні стрічки, створені в Україні або в копродукції з Україною, а також українськими режисер(к)ами у співпраці з іноземними компаніями-виробниками. Більше інформації про конкурс можна знайти за посиланням

Фінальний дедлайн прийому фільмів – 1 грудня 2021 року.
Подати фільм можна через платформу Filmfreeway. 
Прийом та розгляд заявок є платним.
Усі фільми, подані до 01.12.2021, отримають лист на електронну пошту з результатами відбору до 21.02.2022. Це може бути офіційне запрошення до програми або відмова. Публічне оголошення фестивальних програм відбувається починаючи з початку березня 2022 року. 

Прем’єрна політика
Важливо, щоби фільми іноземного виробництва не мали прем’єри на українських кінофестивалях, українському телебаченні та онлайн-ресурсах. Також, щоби вони не були попередньо в українському прокаті. Для українських фільмів, що подаються в національний конкурс DOCU/УКРАЇНА або міжнародні конкурси DOCU/СВІТ та DOCU/КОРОТКО, українська прем’єра є також обов’язковою. Утім українські фільми, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть бути розглянуті для позаконкурсної програми фестивалю.

У якому випадку можна подати фільм безкоштовно? 
Якщо ви подаєте фільм до національного конкурсу, тобто хоча б одна з країн виробництва  повинна бути  Україна, а також якщо це стрічка українського/ї режисера/ки. Також якщо хоча б одна з перелічених країн бере участь у виробництві фільму (не знімальна локація, а саме країна виробництва). 

Чи можна подати проєкт на стадії виробництва (work in progress)? 
Хоча ми віддаємо перевагу завершеним фільмам, ви можете подати фінальну монтажну версію без корекції кольору або фінального звукового міксу (final cut). Утім пам’ятайте, будь-яку подану на наш розгляд роботу (чи то завершений фільм, чи то фінальна монтажна версія) ми дивимося лише раз. Це означає, ви не можете подати оновлену монтажну версію вдруге цього року або навіть наступного.

Про субтитри
Фільми українською та російською мовами можна подати на розгляд без субтитрів. У разі відбору україномовної стрічки ми просимо авторів надати кінокопію з англійськими субтитрами для показу. У разі відбору російськомовної стрічки ми просимо авторів надати кінокопію з українськими та англійськими субтитрами для показу. 
Фільми іншими мовами, подані на розгляд, повинні мати англійські субтитри.
 Share: