The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Столичний університет запрошує на безкоштовні лекції по мистецтву та культурі

15 лютого, 2018

лекції

Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації про спеціальність «Культурологія»? Факультет філософської освіти і науки університету ім. М.П. Драгоманова підготував освітній проект «Культурологія», який допоможе отримати відповіді на всі запитання про особливості спеціальності і занурить в захоплюючий світ культури і мистецтва.

Культурологія – наука, яка вивчає смисли, втілені в результатах культурної діяльності людства. Провідні фахівці кафедри культурології запрошують на відкриті зустрічі із зацікавленими дізнатись найбільш актуальні і перспективні аспекти культурології.

Звертаємо увагу, що участь у заходах є безкоштовною, а кількість вакантних місць є обмеженою. Реєстрація для участі ТУТ

Проект «Культурологія» пропонує чотири зустрічі на різні теми, тому бажаючі можуть обрати те, що до вподоби:

  • 26 лютого відбудеться воркшоп Яніни Пруденко «Український медіа арт у словах і відомих картинках». Відома дослідниця сучасного візуального мистецтва відкриє для слухачів унікальні сторінки з історії медіамистецтва.
  • Якщо ви цікавитесь сучасними тенденціями у галузі культури і хочете дізнатись, що буде популярним у другому десятилітті ХХІ століття, то 26 березня Галина Мєднікова дасть відповіді на всі запитання в авторській лекції. Досвідчена професорка зуміє зацікавити різностороннім підходом щодо вивчення культури і мистецтва.
  • Однією з актуальних тем сучасної гуманітарної думки є тема ментальності. І саме культурологічний підхід дає змогу відкрити для себе цю цікаву тему не лише з теоретичного, а й з практичного боку. 27 березня у стінах університету Лариса Осадча поділиться багаторічними напрацюваннями з культурології ментальності.
  • На зустрічі 28 березня присутні переглянуть і обговорять уривки відомих кінострічок, мультсеріалів і коміксів. Сергій Русаков, дослідник і викладач, запропонує погляд культуролога на улюблені твори масової культури.

Освітній проект «Культурологія» – найкращий спосіб дізнатись про навчання в університеті і популярну спеціальність не витрачаючи час на відвідування офіційних днів відкритих дверей і прослуховування промов.

Проект відбувається в рамках кампанії «Вступ 2018», тому буде цікавим всім, хто цікавиться питаннями щодо феномену культури, а також планує навчання на рівні бакалавр культурології і магістр культурології. «Хочеш бути успішним – вчись мислити» – такий девіз спільноти студентів і викладачів Факультету філософської освіти і науки

Участь у заняттях у проекті «Культурологія» є вільною за умови попередньої реєстрації ТУТ

У разі додаткових запитань про проект «Культурологія», будь ласка, зателефонуйте +38 099 942 26 30.

Якщо вас цікавлять особливості і формати здобуття вищої освіти з культурології або хочете отримати інформацію щодо навчання в університеті, то зателефонуйте по телефону  + 38 067 440 85 91.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

Share: