Фічери

Оголошено виставкову програму DOCU/СИНТЕЗ від Docudays UA

10 березня, 2021

Цьогоріч Docudays UA започаткувало Міждисциплінарну програму DOCU/СИНТЕЗ, яка триватиме 26 березня до 4 квітня. Программа за посередництва медіамистецтва переосмислюватиме сучасність, можливості документалістики та галерейного простору. У межах програми відбудуться — виставка фотографій Олександра Чекменьова «Ласкаво просимо, вхід заборонено», проєкт медіахудожників/-ць Photinus Studio, артгрупи SVITER та Івана Світличного «Добре проторені зв’язки» й ретроспектива анімації художника-аматора Анатолія Сурми «Мультфільм. Автор: Анатолій Сурма». Окрім виставок та ретроспективи анімації, її важливою складовою стануть дискусії з художниками/-цями, мистецтвознав(и)цями та експерт(к)ами, що допоможуть осмислити представлені роботи та мистецькі практики. Більше про події фестивалю можна дізнатись за посиланням.


Події програми DOCU/СИНТЕЗ: 

Добре проторені зв’язки | Dymchuk Gallery
Мультимедійний проєкт, у якому українські медіахудожники/-ці Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний вступають у діалог з візіонерськими розробками вчених 1960–1980-х та науково-популярним кіно студії «Київнаукфільм» того ж періоду. В експозицію увійдуть далеко не найбільш відомі фільми «Київнаукфільму», що умовно репрезентують майже 30-річний період роботи кіностудії: «Вічний пошук» (1967), «Микола Амосов» (1971), «Полонити завданням небувалим» (1982). Медіахудожники/-ці створять тотальний мультимедійний проєкт — децентралізоване множинне кібертіло. Він продовжить вектор пошуків науково-популярного кіно 1960–1980-х та осмислить власні засоби технічного виробництва.

Години роботи: 11:00–19:00.
Вхід вільний.

Ласкаво просимо, вхід заборонено | Простір креативної спільноти IZONE
Виставка фотографа Олександра Чекменьова представить дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих: кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети). Виставка поставить під питання межу між патологією та нормою, унаочнить, з одного боку, соціальне життя та взаємодії у психіатричній лікарні як соціальному інституті, а з другого — оприявнить примусовість та несвободу закритого закладу.

Години роботи: 10:00–21:00.
Вхід вільний.

Мультфільм. Автор: Анатолій Сурма | Кінотеатр «Жовтень» та онлайн-кінотеатр DOCUSPACE
У межах ретроспективи «Мультфільм. Автор: Анатолій Сурма» ми представимо добірку сучасної аматорської 3D-анімації. Ми шукатимемо термінологію та придивлятимемося до персонажів анімації, аби зрозуміти і їхній світ, і наш власний. Образність Анатолія Сурми цьогоріч стала основою фестивальної візуальної концепції та синтезує усі складові 18 Docudays UA.
_____________

18 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.
 Share: