When I returned there in the summer, it seemed that I was 13 again and that life in Kyiv was a dream.On Telegram, his account name is in Arabic; he sends me an air-kiss gif. "death," "freedom," "love," and eventually "war" came to life, their meanings were laid bare and lastingIt's as if someone came and took a bite of our homesSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art

Скульптура Єгора Зігури пішла з молотка у Лондоні за $ 25 тисяч

9 грудня, 2016
Скульптура Єгора Зігури «Colossus which Awakens», 2016 на передаукціонній виставці у Лондоні

Скульптура Єгора Зігури «Colossus which Awakens», 2016 на передаукціонній виставці у Лондоні

У Лондоні 8 грудня на аукціоні Phillips в рамках торгів New Now було продано скульптуру  молодого українського художника-скульптора Єгора Зігури за $ 25 тисяч.

Скульптура «Colossus which Awakens», 2016, що в перекладі «Колос, що пробуджується» у кілька раз перевищила свій верхній естімейт, який складав від $ 5,000 до 7,500 тисяч.

skulptrura-iegora-ziguri-kolos-shho-pid

«Я не очікував, але надіявся на продаж значно вище естімейта. Мені приємно бути одним із художників, що представляють Україну на міжнародних аукціонах» — прокоментував ArtsLooker, Єгор Зігура.

Скульптура належить до проекту «Післясьогодні», що складається з серії колосів, кожен з яких передає той чи інший стан суспільства або внутрішнє переживання самого автора. «Колос, що пробуджується» був створений після подій, що відбулися в Києві на Майдані Незалежності.

Єгор Зігура входить в трійку самих талановитих молодих скульпторів України. Його роботи неодноразово брали участь у вітчизняних виставках, і тепер, отримують визнання за кордоном.

Share: