Фічери

Розпочато конкурс постерів до Всесвітнього дня донора

28 квітня, 2021
1. Марина Кізілова – Сильні діляться силою 2. Олена Лондон – Маятник Ньютона 3. Дарина Скульська – Легко стати донором

Громадська організація Агенти крові розпочала прийом робіт на конкурс постерів Artdonation – це спосіб привернути більше уваги до теми донорства та розв'язувати такі проблеми, як необізнаність про Всесвітній день донора та упереджене сприйняття шляхетного вчинку донорів. Більше інформації про проєкт можна знайти за посиланням

Процедура донації справді не дуже естетична і не всім подобається реалістичний вид крові. Тож волонтери запрошують охочих розказати про донорство мовою візуальних метафор та ілюстрації. Саме таким і є головне завдання конкурсу: створити постери застосовуючи виразні метафори, асоціації, образи, щоб показати важливість, сміливість та красу, що ховається за страшною голкою. 

Конкурс триватиме з 26 квітня до 25 травня, а переможців оголосять напередодні Дня донора. Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету

Вимоги до конкурсної роботи:
– На ілюстрації обов’язково має бути текст «14 червня» та «Всесвітній день донора».
– У роботі не має бути спекуляції на емоціях та пропаганди насилля, дискримінації у будь-якій формі.
– Зміст постеру учасник обирає самостійно, втім можна обрати одну із тематик, запропонованих організаторами: «Донорство – це свято життя», «Донорство – це проживати більше, ніж одне життя», «З краплі крові – море однодумців», «Донорство – робити добро, тому що можеш», «Ділитись кров’ю – дбати про себе!», «В донорстві крові немає чужих», «Кров не червона, кров – чарівна», «Безпечна кров рятує життя».

Склад журі наступний: Сергій Майдуков – один із найвідоміших ілюстраторів України, Дана Павличко – керівниця в ОСНОВИ, Сергій Вовк – Співзасновник та Chief Creative Officer приватного освітнього закладу нового формату Kyiv Academy of Media Arts (KAMA), Антон Іванов та Наташа Іванова – засновники агенції CREVV, Олександр Тодорчук – засновник Gres Todorchuk та UAnimals, Саша Биченко – дизайнер візуальних комунікацій, арт-директор Numo Team, художник. 

Переможці отримають такі призи:
1 місце – Графічний планшет WACOM Intuos Pro L
2 місце – Гарнітура BOSE QuietComfort Earbuds Black
3 місце – "Міні-бібліотека" від видавництва ОСНОВИ

Роботи переможців стануть символами Всеукраїнського дня донора-2021 та будуть включені до виставки, яка відбуватиметься в рамках святкувань.

Партнери конкурсу – призовий фонд започаткували Фокстрот та видавництво Osnovy Publishing, креативний партнер – Angry.agency, інформаційний партнер – Pictoric, Vector.media, партнер виставки – SILPO.
 

“Агенти Крові” – громадська організація, яка пропагує добровільне, безоплатне та регулярне донорство крові та компонентів. Наразі в організації налічується 50 волонтерів. За п’ять з половиною років існування волонтери допомогли зібрати близько 3000 літрів крові: це приблизно 7000 донорів та 9000 пацієнтів, які отримали цю кров. 
 Share: