Фічери

Можливість взяти участь в резиденції СИГМА-2021

2 серпня, 2021

СИГМА-2021 — серією індивідуальних резиденцій на заводі «Σлектровимірювач» у Житомирі, організовані з метою популяризації мистецтва звуку та виявлення нових ςаунд-арт-практик.
«Σлектровимірювач» — це унікальний завод радянського періоду в Україні, одну з найбільших продуктових лінійок якого колись складали електронні музичні інςтрументи. Минулого року тут створили Лабораторію звуку, що працює з технічним та візуально-звуковим контекстом заводу.

Організатори запрошують митців, ςаунд-артистів, музикантів, теоретиків-дослідників, винахідників, що працюють з темами переосмислення постіндустріальних просторів, екології, антропології, з тандемними та індивідуальними проєктами на стику мистецтва, музики й експериментальних технологій.

Відібрані учасники та учасниці отримають можливість ςтворити власний проєкт на базі Лабораторії звуку. Резиденція покриває проживання, харчування, транспортні витрати, а також надає комунікаційну та фінансову підтримку в розмірі 5 000 грн на створення проєкту.

Умови:
Четвертий заїзд відбудеться з 22 серпня по 6 вересня
Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму
Дедлайн подачі заявок: 9 серпня, 23:59
Оголошення результатів: 13 серпня

У результаті кожен резидент/резидентка проведе воркшоп, створить та презентує власні напрацювання на широкий загал під час перебування на заводі та в кінці колективної ςаунд-резиденції V:UNCASE 2.0 у вересні.

Підсумки резиденцій будуть опубліковані на сайті проєкту.

Проєкт СИГМА-2021 став можливим завдяки партнерству інноваційного парку «Вимірювач», Carbon, Важка Культура, платформи «Острів», заводу «Σлектровимірювач» та підтримці Українського культурного фонду.Share: