/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Роман Мінін створив в Харкові інсталяцію в доповненій реальності

144
Художник Роман Мінін

Художник Роман Мінін

До дня міста художник Роман Мінін та IT компанія Dev-Pro запустили безкоштовний iOS додаток Minin Art в доповненій реальністі, який дозволяє харків’янам і гостям міста побачити серед міста скульптуру під назвою LOVE.

Віртуальна інсталяція "Love" Романа Мініна

Віртуальна інсталяція «Love» Романа Мініна

Інсталяція в доповненій реальності є продовженням серії монументальних робіт Мініна в авторському жанрі Transmonumentalism. Автор працює зі своїми основними темами: життя шахтарів, метамодернізм, монументальне мистецтво. Розробкою займалися два фахівця Dev-Pro протягом декількох місяців. Запуск програми вирішили приурочити до Дня міста, і завдяки спільним зусиллям художника і програмістів, у Харкові з’явилася ще одна визначна пам’ятка.

Читайте: У центрі Брюсселя з’явився мурал українського художника Романа Мініна

«В ході нашої співпраці з Dev-Pro вдалося створити монументальний стріт-арт, який став одним з перших і наймасштабніших моїх творів в жанрі transmonumentalism. Близько року я працюю з інсталяціями доповненої реальності в Україні та Європі, планую розвивати цей напрямок і далі. Сподіваюся, що ми ще попрацюємо з Dev-Pro над розробкою аналогічного програми під Android», — говорить Роман Мінін.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

22.08.2018

Схожі записи