Фічери

Роботи Сільваші, Малевича, Коуелла та Воїзіна покажуть у проекті «КNO»

18 січня, 2018
Робота Деба Коуелла

Робота Деба Коуелла

За підтримки інституту Малевича та видавництва «Родовід» 22 січня о 18 годині в музеї Булгакова (Андріївській узвіз, 13) відкривається новий проект лабораторних художніх виставок під назвою «KNO | Kyiv Non Objective».

В рамках цього проекту 22 числа кожного місяця протягом всього 2018 року буде відкриватися нова експериментальна виставка, в якій візьмуть участь українські та іноземні митці, що працюють у напрямку безпредметного мистецтва. Цією програмою KNO, продовжуватиме роботу розпочату п’ять років тому художньою групою «Alliance 22».

За словами організаторів, основою для лабораторних проектів стане: робота з силами, які формують візуальний простір. Які умови спричиняють виникненню мистецького твору? Де кордони реального і уявного? Між пустотою і об’єктом? Між відбитком і образом? А також намагатимуться дати відповідь на інші питання безпредметного мистецтва та його напрямків.

Перша виставка об’єднає чотирьох авторів. Відвідувачі зможуть побачити роботи Деба Коуела з Великобританії, Дона Воїзіна зі США, а також Тіберія Сільваші та Казимира Малевича. Під роботою останнього мається на увазі машинопис статті Казимира Малевича «Архитектура, станковая живопись, скульптура» з архіву М. Кропивницького.

Читайте: Тіберій Сільваші: Смерть живопису означає його початок

Share: