Фічери

Резиденція для митців, кураторів та науковців від Delfina Foundation

20 квітня, 2021
Photo: Tim Bowditch. Courtesy of Delfina-Foundation.

Восени 2022 року Delfina Foundation розпочне п’ятий сезон резиденцій та публічних програм, що зосереджуються на найактуальнішій проблемі сучасності — надзвичайній ситуації з кліматом. Тільки сільське господарство відповідає за 30% викидів парникових газів, використання 92% загальної води та 38% вільної від льоду землі, та є основним джерелом втрати біорізноманіття та деградації земель. Вплив на океани інтенсивної аквакультури — найбільш швидкозростаючої у світі системи виробництва харчових продуктів — укладає майбутню «сталість» харчування, оскільки фактори поживності, законотворення та екологічності протистоять один одному. Розв'язання питання про те, як і що ми їмо, має вирішальне значення для виживання як людського, так й інших видів.

У рамках цього опен колу Delfina Foundation відкриті для різноманітних пропозицій на означену підтему, але особливо організаторів цікавить міждисциплінарна співпраця між художниками/кураторами та дослідниками, які прагнуть розвивати свої ідеї за межі цієї резиденції та традиційних мистецьких просторів. Хоча резиденції, як правило, приймають творчих практиків, заявки від дослідників заохочуються, зокрема від академічних дослідників, науковців, екологів та гастрономів, які зацікавлені у цій формі співпраці. Резиденція розрахована як на фізичне перебування в фундації та і на віртуальне залучення, а також публічні заходи.

Перш ніж подавати заявку, організатори рекомендують ознайомитись із попередніми сезонами резиденцій “The Politics of Food” та книгою, оскільки учасників відбиратимуть на основі того, як вони будують та доповнюють наявний обсяг роботи.

Щоб подати заявку, необхідно відправити анкету (формат — pdf, назва — LastName_FirstName_Application.pdf) на адресу: opencall@delfinafoundation.com
Дедлайн: 14 червня 2021

Більше інформації можна знайти за посиланням.Share: