Фічери

Резиденція для культурних діячів у Дніпрі | DCCC оголосив open call для учасни(ць)ків

26 жовтня, 2021Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC) відкрив open call на резиденцію «Уявне місто».

З 20 по 30 листопада куратори, культурні менеджери, дослідники, критики та журналісти у сфері культури зможуть провести дослідження у Дніпрі та попрацювати над ідеями власних проєктів спільно з локальними інституціями.
Фотографка: Марія Костенко

«Уявне місто» — це нетворкінгова резиденція, спрямована на посилення співпраці між місцевими експертами та професіоналами з інших регіонів. Протягом 10 днів учасники програми зможуть попрацювати з історико-культурними і соціальними контекстами Дніпра: запросити до діалогу локальні спільноти, розробити ідеї майбутніх проєктів разом з місцевими інституціями, здійснити інтервенції у простір міста та протестувати теоретичні підходи на практиці. Частина резиденції проходитиме офлайн у Дніпрі, частина — онлайн.

Програма «Уявне місто» відкрита до нових підходів, бачень та колаборацій.
Через комунікацію на різних рівнях з експертами, що мають різний культурно-мистецький бекграунд, організатори прагнуть розширити поле суспільного дискурсу та глибше опрацювати сенси Дніпра; подивитися зі сторони на місто, його минуле, теперішнє та потенційне майбутнє.

Зіставляючи історичні нашарування з теперішніми умовами, а локальне — з глобальним, учасники моделюватимуть різноманітність подальших трансформацій. Проєкти у сфері культури, розроблені учасниками резиденції, будуть презентовані публічно і реалізовані у Дніпрі у 2022-2023 роках. 

Ми пропонуємо учасникам резиденції, спираючись на власний досвід та взаємодію з локальними артефактами, уявити місто таким, яким воно могло б стати у майбутньому. І не просто уявити, а через конкретні культурні практики, діалог та взаємодію з міськими організаціями та спільнотами посприяти реалізації цих припущень.

 — розповідає директор Центру сучасної культури у Дніпрі Андрій Палаш.

Фотограф: Костянтин Гузенко


Дедлайн подання заявок: 2 листопада 2021 року.
Детальніша інформація про проєкт за посиланням.


Програма реалізується в межах проєкту Dnipro Contemporary за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Культурної столиці.
Організатори резиденції: Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC).
 


 

Share: