Фічери

PinchukArtCentre розпочав публічну програму до виставки Future Generation Art Prize 2021

25 жовтня, 2021


PinchukArtCentre розпочав публічну програму до виставки 21 номінантки та номінанта на міжнародну Премію Future Generation Art Prize 2021, яка традиційно складається з лекцій, дискусій, інклюзивних та дитячих занять.


У жовтні та листопаді події публічної програми зосереджені навколо тем майбутнього, технологій та мистецтва.

Запрошена кураторка публічної програми, мистецтвознавиця Ірина Тофан, залучила українських та міжнародних експерток та експертів до обговорення впливу новітніх технологій на розвиток мистецтва, штучного інтелекту, змін етики та глобальних трансформацій в суспільстві й мистецтві — темах, які представлені в роботах цьогорічних номінанток і номінантів премії Future Generation Art Prize 2021

Розклад лекцій:

12.10 о 19:00 — «Як сучасні технології стають релігією»​ (Дмитро Михайлов – філософ, постдокторант у Південно-східному університеті (Нанкін, Китай)).
13.10 о 19:00 — «Література та технології: футурологія чи дурня?» (Євген Стасіневич – літературний критик, літературознавець).
19.10 о 19:00 — «Тренди цифрового мистецтва» (Крістіана Пол – кураторка та дослідниця нових медіа, професорка Школи досліджень медіа в Новій школі, Нью-Йорк (США)).
21.10 о 19:00 — «Нейроестетика: синдром Франкенштейна та штучний інтелект» (Ян де Маєр – мистецтвознавець, професор Університету мистецтва та дизайну в Клуж-Напоці (Румунія)).

Наживо в PinchukArtCentre та публікацією запису лекції на Youtube 4 листопада:

26.10 о 19:00 — «Чи вимкнете ви робота, що має власну свідомість? Найближче майбутнє етики та прав штучного інтелекту» (Ерік Швіцгебель – філософ, професор Каліфорнійського університету, Ріверсайд (США)).
2.11 о 19:00 — «Про NFT мистецтво і що з ним робити» (Тимофій Компанченко – голова відділу технологій Artory, екс-голова відділу технологій Christies (США), експерт робочої групи New Museum&Econimics Model у Громадській організації «Музей сучасного мистецтва»).

Розклад дискусій:

14.10 о 19:00
 — «Світ реальний та віртуальний – рівноцінні?» (Учасни(ці)ки: Ігор Новіков, Олександр Тригуб, Катерина Бякова, Костянтин Дорошенко).
21.10 19:00  — «Що наука та технології говорять про людське сприйняття мистецтва?» (Учасни(ці)ки: Ольга Балашова, Гаррі Краєвець, Михайло Константинов, Вікторія Кравченко та модераторка Ірина Тофан).
28.10 о 19:00 — «Де різниця між мистецтвом, що створює людина і генерує штучний інтелект?» (Учасни(ці)ки: Тарас Лютий, Макс Роботов, Борис Херсонський та модераторка Леся Кульчинська).
 

Future Generation Art Prize — міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва, метою якої є відкриття нових імен та надання довгострокової підтримки майбутньому поколінню художників. 
Виставка відкрита в PinchukArtCentre до 27 лютого 2022 року.
Більше інформації про виставку за посиланням.

Share: