Фічери

Дискусії про доповнену реальність від проєкту LYRICAL GRAVITY будуть доступні онлайн

2 квітня, 2021

6-го квітня розпочинається публічна онлайн програма до проєкту LYRICAL GRAVITY, що об’єднав креативну енергію міжнародних та українських творчинь і творців у реалізації мистецької перформативної роботи у віртуальній реальності. Програма представить розгорнуту дискусію про історію та проблематики мистецької роботи з віртуальною та доповненою реальностями, обмін знаннями та розбудову спільнот у VR. Крім того, кураторки програми Олександра Трянова і Софія Булгакова акцентують на обговоренні впливів AR- і VR-інструментів на повсякденну практику ширшого кола користувачів. 

Детальніше про події:
06/04 LYRICAL GRAVITY: TEAM TALK + TOUR
Команда розкриє деталі мистецької та технічної роботи над проєктом та запросить до дослідження віртуального простору LYRICAL GRAVITY.  В події візьмуть участь художник/режисер Matteo Marziano Graziano, перформерка Zoe Goldstein та саунд-дизайнер Samuel Hertz. Крім цього, буде представлений ​​навчальний хаб проєкту — Open Labs.

08/04 ALEXANDRA TRYANOVA: WHEN PERFORMANCE GOES VIRTUAL
Кураторка Олександра Трянова запрошує до розмови про спекулятивну історію відносин між перфомансом та віртуальною реальністю.
Які мистецькі явища можна назвати попередниками VR перформансу? Як змінилось ставлення до VR перформансу в світлі останніх подій? Чи може VR досвід вплинути на колективну пам’ять, розуміння ідентичності та спільні дії? І чи можливо описати досвід VR як капище ритуалів майбутнього?

13/04 SOPHIA BULGAKOVA: INTERACTIVE PERFORMATIVITY BEYOND REALITY
Artscienist Софія Булгакова розповідає про індивідуальний та колективний сенсорний досвід у VR та AR.
Як ми взаємодіємо з творами мистецтва, і як твори мистецтва взаємодіють з нами?
На прикладах  різних мистецьких творів і концепцій ми розглянемо інтерактивність та її перформативні елементи, аудиторію як виконавців та виконавців як аудиторію. 

15/04 SOYUN PARK: WE BOND IN SIMULATION
Мультидисциплінарна художниця з Південної Кореї Soyun Park ділиться своїми спостереженнями щодо взаємопроникнення фізичного та віртуального досвіду, посилаючись на феномени VRchat та Second Life.
Як наше відчуття тіла, звуку та простору у віртуальній реальності впливає на наш досвід та почуття безпеки? Як ми можемо компенсувати наше бажання позитивного людського спілкування та твореня віртуальної спільності? 

Мова онлайн-подій — англійська, участь безкоштовна.
LYRICAL GRAVITY підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.Share: