Фічери

Відкриття науково-мистецького фестивалю Driving the Human

13 листопада, 2020

20–22 листопада відбудеться науково-мистецький фестиваль Driving the Human, який проводять ZKM | Центр мистецтв та медіа Карлсруе, Університет мистецтв і дизайну Карлсруе. Фестиваль відкритий для всіх охочих та буде транслюватися в режимі реального часу в інтернеті. Driving the Human демонструватиме та критично взаємодіятиме з нагальними ситуаціями нашого часу, публічно обговорюючи питання та бачення формування сталого та колективного майбутнього, поєднуючи науку, технології та мистецтво.

Фестиваль, який проходить у Карлсруе та транслюється у цифровій формі по всьому світу, запрошує науковців, художників, дизайнерів та інших експертів розпочати дискусію на теми, що визначають наше існування — від людського до нелюдського, від існування до співіснування, від цифрового до аналогового. Як каталізатор для експериментів фестиваль формулює питання, які спрямують наступний етап розслідування Driving the Human.

Онлайн-трансляція відбудеться на веб-сайті drivingthehuman.com.
Більше інформації про програму та учасників можна знайти тут.
Також можна приєднатись до Telegram групи.
#dvivingthehumanfestival

Про проєкт
Driving the Human
Сім прототипів для екосоціального оновлення

З 2020 по 2023 роки наукове та мистецьке об'єднання Driving the Human стає каталізатором експериментів, формування сталого та колективного майбутнього, що поєднує науку, технології та мистецтво в міждисциплінарному та колабораційному підході. Об'єднання спільно керується чотирма партнерськими установами: acatech, Національна академія наук та техніки, платформа наставництва Forecast; Університет мистецтв і дизайну Карлсруе та ZKM | Центр мистецтв і медіа Карлсруе. Спираючись на широку мережу експертів та знань Driving the Human створить сім значущих прототипів, у відповідь на складні сучасні сценарії.

Спільнота учасників, експертів та велика аудиторія, яку об’єднує Driving the Human, досліджуватиме різні явища, такі як соціальний вплив глобального потепління, енергетичні цикли та технологічні зриви, вплив колективного прийняття рішень та сучасні процеси обміну цінностями та предметами. Результати цих розвідок будуть доступні та передаватимуться протягом трирічного періоду проєкту, а також розгорнуть стратегію дій у вигляді фізичних дослідів із сильним індивідуальним і колективним впливом. Зрештою, вони створять інструменти, які дозволяють уявити нові способи розуміння та заселення світу.

Джерело: e-flux
 Share: