Фічери

Можливість для всіх охочих взяти участь у фестивалі Driving the Human

1 березня, 2021

Фестиваль Driving the Human запрошує до участі дизайнерів, художників, учених, підприємців та представників будь-якої іншої галузі з усього світу для того, що б разом сформувати стійке колективне майбутнє, яке об'єднає науку, технології та мистецтво в рамках трансдисциплінарності колаборативного підходу. У конкурсі заявок можуть брати участь проєкти, які критично осмислюють сьогодення й пропонують альтернативи поточному розвитку та перешкодам, аналізують поняття, які роблять нас людьми, і переглядають наші відносини з суспільством, планетою та самим життям.

Проєкти можуть бути пов'язані з широким колом тем, наприклад з впливом кліматичних змін на суспільство, енергетичними циклами та нинішнім технологічним прискоренням, дзеркальністю біосфери й техносфери, сучасними процесами обміну цінностями та об'єктами, а також наслідками колективного прийняття рішень. До участі у фестивалі Driving the Human запрошуються гостро актуальні й радикально відкриті проєкти, а також цікавості, взаємозв'язку і нових режимів колективності в різних масштабах. Організатори також будуть раді бачити роботи, які ставлять фундаментальні питання про панівні картини світу, якими ми обмінюємося, та нашої ролі в них.

Після низки потрясінь — від економічних криз до пандемії — стало очевидно, що людство та умови його існування на планеті перебувають під загрозою. Необхідно обміркувати фундаментальні питання на такі теми, як масове споживання, промислове тваринництво і масовий туризм. Організатори шукають нові комбінації для спільної роботи та мислення, які об'єднують різноманітні знання й дисципліни. Учасники, які пройшли відбір, отримають можливість скористатися досвідом і мультидисциплінарними ноу-хау партнерів фестивалю Driving the Human — Національної академії науки та техніки acatech, менторської програми Forecast, Університету мистецтв і дизайну Карлсруе та Центру мистецтв й медіатехнологій ZKM (Карлсруе) — з метою розвитку концепцій для майбутнього та реалізації їх у вигляді прототипів. Результатом роботи фестивалю Driving the Human стане створення інструментів для формування нових поглядів на світ і відкриття альтернативних підходів до співіснування.

Подати заявку можна на сторінці фестивалю.
Заявки приймаються до 9 квітня 2021 року (п'ятниця) 23:59 CET.
Заявки повинні бути складені англійською мовою.Share: