Фічери

OPEN CALL для участі у міжнародному артпроєкті #365daysafter

16 квітня, 2021

Організація “MOKONSHU” відкриває подачу заявок для участі у міжнародному артпроєкті #365daysafter разом з партнерами: креативним агентством “KAMSOMOL”, галереєю “Garaža KAMBA” (Загреб, Хорватія), міжнародною резиденцією митців “DE LICEIRAS 18” (Порто, Португалія), та independent Institute of Contemporary Arts “Snarte Space” (Нанчанг, Китай).

Міжнародний артпроєкт об’єднає Україну, Хорватію, Португалію та Китай у спільному дослідженні мистецтва періоду пандемії 2020-2021, провівши паралель впливу зовнішніх факторів на мистецтво і на самих митців. Як працювали митці в цих країнах під час епідемії і локдауну, як змінилось їх мистецтво, що підживлювало їх творчість, що надихало.

Артпроєкт #365daysafter буде реалізований у змішаному форматі:
• віртуальна галерея, створена креативним агентством “KAMSOMOL” з онлайн виставкою та кураторськими заходами в рамках артпроєкту;
• офлайн виставка в Києві (Арт організація “MOKONSHU”) та Китаї (independent Institute of Contemporary Arts “Snarte Space”);
• презентація результатів досліджень проєкту в Загребі (галерея “Garage Kamba”) та Порто (міжнародна резиденція митців “De Liceiras 18”).

Куратори просять митців подавати роботи, створені протягом 2020-2021 років, та супроводити їх історією, яка безпосередньо документує, аналізує або коментує їхній творчий досвід періоду пандемії спричиненої COVID-19. Приймаються всі види мистецтва, без жодних обмежень.

Деталі за посиланням.
Дедлайн подачі заявок — 30.04.2021Share: