The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Open call для митців на публікацію в онлайн журналі

10 листопада, 2020

Митці мають можливість опублікувати свої твори, зроблені під час карантину, в онлайн журналі від Ksi Prostir. Більше інформації можна знайти за посиланням.

Фрагмент концепції:
«Ksi Prostir планує випустити перший онлайн-зін! Зін — скорочення для magazine/fanzine (тобто журнал), а іншими словами “самвидав”. Зазвичай, це видання, які публікуються у невеликому екземплярі та виготовляються вручну, без залучення видавництв чи професійних поліграфій. Кожен зін може бути унікальним та нести свій характер, мати нестандартні підходи з використанням малювання, аплікації, друку на домашньому принтері чи з нестандартного паперу. Ми давно мріяли про випуск такого самвидаву для проєкту TEA&DRAW, а часи пандемії нагадали нам, що все можна робити онлайн. Тому, це буде “Карантинний зін №1”. Самвидав буде опубліковано на вебсайт, над яким зараз працює наша команда волонтерів.»

Кінцевий строк — 30 листопада.
Формат робіт — вільний.
Роботи надсилати на пошту ksiprostir@gmail.com з темою листа “Карантинний зін”.

Онлайн-зін вийде за підтримки Європейського Союзу за програмою House of Europe.Share: