Фічери

Німецький замок заполонили фігури Ентоні Гормлі

7 серпня, 2017
Інсталяція Ентоні Гормлі в Hall Art Foundation / Фото: Heinrich Hecht

Інсталяція Ентоні Гормлі в Hall Art Foundation / Фото: Heinrich Hecht

У старовинному німецькому замку Hall Art Foundation представила близько сотні об’єктів і скульптурних інсталяцій Ентоні Гормлі. На відвідувачів чекають як і роботи раннього творчого періоду, так нові, які було створено відомим автором нещодавно.

cHeinrichHecht_D_Derneburg_Gormley_0066_copy0

У 2006 році відома пара британських колекціонерів Ендрю і Крістін Холл купили в маленькому німецькому містечку Дернебург під Ганновером середньовічний замок, в якому понад тридцять років розташовувалася майстерня їхнього друга, художника Георга Базеліца.

cHeinrichHecht_D_Derneburg_Gormley_0085_copy0

У 2017 році там подружжя відкрило свій приватний музей Hall Art Foundation. В колекції музею налічується більше 5 тисяч творів сучасного мистецтва, і вже цього літа вони представили першу в Німеччині ретроспективу прославленого скульптора Ентоні Гормлі.

cHeinrichHecht_D_Derneburg_Gormley_0052_copy0

Ентоні Гормлі — один з найзнаменитіших британських митців, поряд з Анішом Капуром і Тоні Крегером став яскравим представником напряму «Нова британська скульптура», лауреат премії Тернера і багатьох інших нагород в галузі культури. Дослідження скульптора в сфері простору і об’єму з радістю приймають музеї світу.

Читайте: Дві скульптури Олександра Лідаговського прикрасили набережну Riviera Zoloсhe

Share: