The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Німецький замок заполонили фігури Ентоні Гормлі

7 серпня, 2017
Інсталяція Ентоні Гормлі в Hall Art Foundation / Фото: Heinrich Hecht

Інсталяція Ентоні Гормлі в Hall Art Foundation / Фото: Heinrich Hecht

У старовинному німецькому замку Hall Art Foundation представила близько сотні об’єктів і скульптурних інсталяцій Ентоні Гормлі. На відвідувачів чекають як і роботи раннього творчого періоду, так нові, які було створено відомим автором нещодавно.

cHeinrichHecht_D_Derneburg_Gormley_0066_copy0

У 2006 році відома пара британських колекціонерів Ендрю і Крістін Холл купили в маленькому німецькому містечку Дернебург під Ганновером середньовічний замок, в якому понад тридцять років розташовувалася майстерня їхнього друга, художника Георга Базеліца.

cHeinrichHecht_D_Derneburg_Gormley_0085_copy0

У 2017 році там подружжя відкрило свій приватний музей Hall Art Foundation. В колекції музею налічується більше 5 тисяч творів сучасного мистецтва, і вже цього літа вони представили першу в Німеччині ретроспективу прославленого скульптора Ентоні Гормлі.

cHeinrichHecht_D_Derneburg_Gormley_0052_copy0

Ентоні Гормлі — один з найзнаменитіших британських митців, поряд з Анішом Капуром і Тоні Крегером став яскравим представником напряму «Нова британська скульптура», лауреат премії Тернера і багатьох інших нагород в галузі культури. Дослідження скульптора в сфері простору і об’єму з радістю приймають музеї світу.

Читайте: Дві скульптури Олександра Лідаговського прикрасили набережну Riviera Zoloсhe

Share: