After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Німецька галерея розірвала контракт з художником через його політичний допис у Facebook

20 серпня, 2018
Виставка Акселя Крагу у галереї Kleindienst / Фото: galeriekleindienst.de

Виставка Акселя Краузе у галереї Kleindienst / Фото: galeriekleindienst.de

Лейпцизька галерея Kleindienst відмовилася співпрацювати з німецьким художником Акселем Краузе, роботи якого виставлялися в ній протягом 13 років, через його пости у Фейсбуці, де він негативно відгукувався про політику по відношенню до мігрантів. Представники мистецької локації повідомили, що галерея не має наміру підтримувати праві погляди художника.  

Аксель Краузе є визнаним сучасним художником в Німеччині. Його відносять до Нової лейпцизької школи, яка внесла вагомий вклад в розвиток нового німецького реалізму. У пості, який не сподобався галереї, він назвав причиною кризи біженців в Німеччині «незаконною масовою імміграцією». В іншому пості він написав фразу «Ми будемо меншістю в нашій власній країні!».

Axel-Krause-2007-Kleindienst_01-7d92b179

Дії галереї викликали схвалення далеко не у всіх відвідувачів. Зокрема, деякі люди стали писати, що «нерозумно розділяти художника і його мистецтво і забороняти для показу твори автора через його погляди».

Читайте: Бенксі намалював нове політичне графіті, яке змусило людей розгадувати його зміст, а владу стерти його

Сам Краузе також встиг прокоментувати ситуацію: «Просто уявіть, який підніметься шум, якщо галерея відмовиться від художниці-феміністки або молодої дівчини, яка має інший колір шкіри через її політичні погляди! Ліберальні ЗМІ підняли б хвилю обурення!».

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: