After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Voloshyn Gallery отримала головний приз на арт-ярмарку у Маямі

8 грудня, 2018
Жанна Кадирова за прилавком на PULSE Miami Beach 2018 /Фото: voloshyngallery.art

Жанна Кадирова «за прилавком» на PULSE Miami Beach 2018 / Фото: voloshyngallery.art

Київська Voloshyn Gallery отримала головний приз на міжнародному ярмарку сучасного мистецтва PULSE Miami Beach 2018 за сольний проект Жанни Кадирової «Маркет».

Арт-ярмарок PULSE Miami Beach проходить щорічно на початку грудня, і є сателітом Art Basel Miami. PULSE спеціалізується на сучасному мистецтві, й одним з основних його пріоритетів є підтримка молодих галерей та художників. У 2018 році на PULSE презентували свої проекти понад 70 галерей з Канади, Китаю, Німеччини, Швейцарії, Японії, Північної Африки та інших країн з усього світу. Перелік учасників цього року поповнили 26 нових галерей, серед яких вперше взяла участь українська галерея – Voloshyn Gallery, яка і отримала головну премію.

Проект Жанни Кадирової «Маркет» відтворює атмосферу типового продуктового кіоску с усіма його атрибутами: важільними терезами, пластмасовим стільцем, ящиками для овочів та фруктів тощо. Самі «продукти» Кадирова створює з різноманітних важких будівельних матеріалів: кахлів, бетону та натурального каменю. Пропонуючи відвідувачам стенду придбати арт-об’єкти на вагу (цього разу ціна у Маямі складала 1 грам за $1), авторка порушує прийняті на арт-ринку правила ціноутворення на твір мистецтва та ставить питання щодо того, як формується наше уявлення про цінність, матеріальну чи духовну.

Share: