Фічери

На італійському озері створили масштабну інсталяцію

19 червня, 2016

m

На італійському озері Ізео (Іseo) побудували масштабний «Плавучий пірс», загальна площа якого складає 100 тисяч квадратних метрів, а його довжина сягає до трьох кілометрів.

b

Протягом двох тижнів відвідувачі зможуть гуляти на плавучих кубах, що покриті помаранчевою тканиною. За гігантською помаранчевою доріжкою можна буде спостерігати з вершин гір, що розташовані поруч. Арт-об’єкт розроблений Христо Явашевим та італійським мистецтвознавцем і куратором Джермано Челантом (Germano Celant).

c

Цей проект задумувався Хрісто і його дружиною Жан-Клод багато років тому, але весь цей час не вдавалося їм його реалізувати. У 90-х роках вони здійснили кілька спроб розмістити пірс на водоймах в Аргентині та Китаї, але так і не отримали дозволу у місцевої влади. Творче подружжя здобуло славу, створюючи ленд-арт в 1970-х роках.

christo-8

christo-10

Дружина художника Жан-Клод померла в листопаді 2009 році, але Христо не зупинився і продовжив йти до поставленої цілі в честь пам’яті Жан-Клод. В 2014 році, художник і його команда почали шукали підходяще озеро  в північній Італії, яке на їхню думку найкраще підходитиме для проекту. Для інсталяції було виготовлено більше двохсот тисяч плавучих кубиків, а на весь проект потрачено понад €10 мільйонів.

christo-12Share: