Фічери

Музей сучасного мистецтва в Люксембурзі запустив онлайн-платформу Me, Family

17 листопада, 2020
Doug Aitken, NEW ERA, 2018 Installation view at UC Davis, CA; © Doug Aitken | Courtesy 303 Gallery, New York; Galerie Eva Presenhuber, Zürich; Victoria Miro Gallery, London; and Regen Projects, Los Angeles Photo by Brian Doyle

“Me, Family” — нова платформа від Музею сучасного мистецтва в Люксембурзі, яка супроводжується новою публікацією, виставкою робіт з колекції музею та публічною програмою, що складається з онлайн-зустрічей з художниками та кураторами. Платформа є частиною великого проєкту “Me, Family. Portrait of a Young Planet”, який був створений за мотивами знакової виставки Музею сучасного мистецтва Нью-Йорка "The Family of Man" (1955), куратором якої був Едвард Штайхен.

Задуманий як портрет людства початку 21 століття, “Me, Family. Portrait of a Young Planet” розмірковує про широкий спектр тем, серед яких — технологічний прогрес, цифрові інновації, задоволення, розвага та індивідуальність, а також похмурі перспективи відчуження, соціальну нерівність, війну та кризу ідентичності. Звертаючись до проблем, що стосуються потоку інформації та даних у нашому глобалізованому суспільстві, митці, представлені на цій платформі, по-різному протистоять складній реальності, яка відразу зв’язує та слідкує за тобою.
Задумана компанією Base Design у співпраці з кураторами проєкту, ця інтерактивна платформа пропонує відвідувачам стати аватарами в реальному часі або віртуальними сутностями, які взаємодіють між собою та занурюються у твори мистецтва.

Куратори: Франческо Бонамі, Емануела Маццоніс ді Пралафера та Луїджі Альберто Чіппіні, за допомогою Сари Бомон.Share: