Фічери

Нова виставка beKAMAing від студентів Kyiv Academy of Media Arts

8 лютого, 2021

Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) запрошує з 12 по 14 лютого відвідати виставку-перегляд "beKAMAing" студентів дворічної програми KAMA 2YP: Contemporary Аrt. 16 студентів і студенток першого та другого курсів представлять роботи, створені упродовж семестру навчання, протягом якого з ними працювали Алевтина Кахідзе, Анна Віноградова, Євген Самборський, Макс Роботов, Олександр Сіроус та Леся Хоменко.

Для першокурсників навчання в КАМА почалось із роботи з тілом, пам'яттю та уявою, кольором та композицією, створенням художніх ситуацій, документацій та медіа-інсталяцій. Другокурсники проводили дослідження та розробили власний кураторський проєкт, де виступили колективним куратором, а тьютори виступали в ролі консультантів та менторів.

Розклад роботи виставки:
П’ятниця, 12 лютого — 11:00-20:00
Субота, 13 лютого — 10:00-17:00
Неділя, 14 лютого — 10:00-17:00

За рекомендацією МОЗ, буде діяти кількісне обмеження на перебування гостей всередині приміщення. Для відвідування виставки необхідно внести час вашого візиту в реєстраційну форму. Гості повинні носити маски протягом всього часу. У кожного відвідувача буде максимум 2 години на перебування на виставці, щоб дозволити якомога більшій кількості людей подивитися роботи студентів.

Kyiv Academy Of Media Arts  — це провідна альтернативна освітня установа в Україні, яка спеціалізується на навчанні креативним професіям.Share: