Фічери

Київська галерея вперше представить українських митців на Vienna Contemporary

21 вересня, 2018
Фрагмент роботи Михайла Деяка із серії «Space» / Фото: voloshyngallery.art

Фрагмент роботи Михайла Деяка із серії «Space» / Фото: voloshyngallery.art

Відома київська галерея сучасного мистецтва Voloshyn Gallery вперше представить Україну на престижному арт-ярмарку Vienna Contemporary, що пройде з 26 по 30 вересня у австрійській столиці.

Галеристи Максим та Юлія Волошини представлять у Відні творчість п’ятьох українських художників: Марії Сулименко, Жанни Кадирової, Анастасії Подерв’янської, Лесі Хоменко та Михайла Деяка. Європейська публіка побачить на стенді галереї  роботи, які митці створили протягом останніх років, а також будуть нові твори спеціально підготовлені для арт-ярмарку.

Читайте: Максим і Юлія Волошини: «Участь у ярмарках – це довга і кропітка робота на перспективу»

Цього року Vienna Contemporary традиційно відбудеться у приміщенні виставкового комплексу Marx Halle. Програма арт-ярмарку обіцяє бути насиченою. Організатори відібрали для участі 118 галерей з 27 країн, які в свою чергу покажуть творчість понад 400 авторів. Нагадаємо, Voloshyn Gallery є постійним учасником міжнародних арт-ярмарок у США та Європі, таких як арт-шоу Scope Miami Beach, SCOPE Basel та VOLTA Basel, а зараз ще долучить до свого виставкового списку Vienna Contemporary.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: