Фічери

Хвиля можливостей від House of Europe

6 квітня, 2021

House of Europe (“Дім Європи”) відкрив декілька нових конкурсів на отримання грантів для фахівців різних напрямків. House of Europe — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. З повним переліком можливостей можна ознайомитись за посиланням.

Добірка грантів для креативного сектору:

Інфраструктурні гранти #3 — гранти на реалізацію нових проєктів, закупівлю обладнання чи підтримки інфраструктури організації. 
Дедлайн — 14 травня 2021 
Бюджет — до 9 000 євро

Гранти міжнародної співпраці — гранти фінансують спільні культурні проєкти українських та європейських організацій: фестивалі електронної музики з міжнародними лайн-апами, онлайн-резиденції для мисткинь, документальні театральні постановки, виставки сучасного мистецтва, експонати яких можна побачити на вулицях міста та онлайн.  
Дедлайн — 20 квітня 2021
Бюджет — до 50 000 євро

Creative Enterprise Ukraine online — міжнародна навчальна програма для підприємців з креативних індустрій, що допоможе оцінити бізнес або бізнес-ідею з точки зору фінансів, клієнтів і потенціалу розвитку. 
Дедлайн — 19 квітня 2021  

Гранти на переклад для українських видавців — гранти фінансують переклади книжок, написаних мовами ЄС або нацменшин України, покриває переклад, редактуру, передачу прав, дизайн, друк та популяризацію новинки. 
Дедлайн — 23 квітня 2021  
Бюджет — до 4 000 євроShare: