Фічери

Фільм Birds Габріеля Абрантес у відкритому доступі до 22 листопада

19 листопада, 2020
Кадр з фільму Габріеля Абрантес “Birds”, 2012

До 22 листопада є можливість подивитись короткометражний фільм Габріеля Абрантес “Birds” в рамках проєкту Artist Cinemas на платформі e-flux. Фільм заснований на п'єсі "Птахи" старогрецького поета Арістофана. Окрім того, на сайті можна прочитати інтерв’ю Мірени Арсаніос з режисером. 

Габріель Абрантес народився в 1984 році в США, зараз працює в Лісабоні. Його фільми були презентовані на багатьох міжнародних фестивалях, серед яких: Quinzaine des Réalisateurs, Semaine de la Critique — Канни, Берлінський міжнародний кінофестиваль, Кінофестивалі в Локарно, Венеціанській бієнале та Міжнародному кінофестивалі в Торонто. Абрантес також  отримав низку нагород, серед яких: Гран-прі на Semaine de la Critique, приз EFA на Берлінському міжнародному кінофестивалі, Золотий леопард на кінофестивалі в Локарно та премія EDP Young Artist. Роботи Абрантеса виставлялися в галереї Whitechapel та Тейт Британія (Лондон), Токійському палаці (Париж), Центрі візуальних мистецтв MIT List (Бостон), the Kunst Werke (Берлін) та Музеї Serralves (Порто). Він брав участь у 32-му бієнале в Сан-Паулу, 2016 Bienal Tropical та 2014 Bienal d’Image Mouvement.

"Птахи" є четвертою частиною "Here is where we are" — програми фільмів, текстів та інтерв'ю зібраних Лоре Пруво, що входить до четвертого циклу Artist Cinemas — довготривалої онлайн-серії кінопоказів, курованої художниками. 
 Share: