After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Фільм Birds Габріеля Абрантес у відкритому доступі до 22 листопада

19 листопада, 2020
Кадр з фільму Габріеля Абрантес “Birds”, 2012

До 22 листопада є можливість подивитись короткометражний фільм Габріеля Абрантес “Birds” в рамках проєкту Artist Cinemas на платформі e-flux. Фільм заснований на п'єсі "Птахи" старогрецького поета Арістофана. Окрім того, на сайті можна прочитати інтерв’ю Мірени Арсаніос з режисером. 

Габріель Абрантес народився в 1984 році в США, зараз працює в Лісабоні. Його фільми були презентовані на багатьох міжнародних фестивалях, серед яких: Quinzaine des Réalisateurs, Semaine de la Critique — Канни, Берлінський міжнародний кінофестиваль, Кінофестивалі в Локарно, Венеціанській бієнале та Міжнародному кінофестивалі в Торонто. Абрантес також  отримав низку нагород, серед яких: Гран-прі на Semaine de la Critique, приз EFA на Берлінському міжнародному кінофестивалі, Золотий леопард на кінофестивалі в Локарно та премія EDP Young Artist. Роботи Абрантеса виставлялися в галереї Whitechapel та Тейт Британія (Лондон), Токійському палаці (Париж), Центрі візуальних мистецтв MIT List (Бостон), the Kunst Werke (Берлін) та Музеї Serralves (Порто). Він брав участь у 32-му бієнале в Сан-Паулу, 2016 Bienal Tropical та 2014 Bienal d’Image Mouvement.

"Птахи" є четвертою частиною "Here is where we are" — програми фільмів, текстів та інтерв'ю зібраних Лоре Пруво, що входить до четвертого циклу Artist Cinemas — довготривалої онлайн-серії кінопоказів, курованої художниками. 
 Share: