Фічери

Україна вперше бере участь в ярмарках NADA Miami та UNTITLED, ART MIAMI BEACH

2 грудня, 2020
Нікіта Кадан. Процедурна кімната. 2009-2010

Вперше українські сучасні митці візьмуть участь в ярмарку NADA Miami, який цього року має гібридний формат — виставки можна переглянути в галереях різних міст (Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Київ, Рига, Варшава та інші), а також онлайн. Крім того цього місяця українське мистецтво фігуруватиме на ярмарку UNTITLED, ART MIAMI BEACH, яка цього року переведена онлайн. Роботи художників буде представляти Voloshyn Gallery.

NADA Miami — ярмарок відбудеться 1-5 грудня 2020 року в новому форматі. 18-а виставка NADA Miami представить серію міжнародних презентацій 96 галерей, з яких 46 членів New Art Dealers Alliance та з 27 галерей, що беруть участь у ярмарку вперше, з 44 міст світу. Презентації проходитимуть як в галереях, так і онлайн.
На ярмарку NADA Miami будуть представлені такі українські художники: Нікіта Кадан, Влада Рлако, Леся Хоменко, Ілля Чернишевський і Катерина Лісовенко.

UNTITLED, ART — це міжнародний ярмарок мистецтва, заснований у 2012 році, який фокусується на кураторському балансі та цілісності в усіх дисциплінах сучасного мистецтва. UNTITLED. ART оновлює стандартну виставкову модель, обираючи кураторську команду для вибору галерей, виставкових площ, керованих митцями, та некомерційних установ та організацій у діалозі з архітектурно спроєктованим місцем проведення. Наступний ярмарок UNTITLED, ART Miami Beach відбудеться як Online Viewing Room, 2-6 грудня 2020 року.
На ярмарку Untitled, ART будуть представлені: Влада Ралко, Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Олексій Сай, Євген Самборський та Артем Волокітін.

Voloshyn Gallery спеціалізується на сучасному мистецтві та демонструє широкий спектр різних технік мистецтва, проводить персональні та групові виставки. Галерея сприяє інтеграції українського мистецтва у світові культурні процеси, представляє художників на міжнародних арт-ярмарках та в мистецьких проєктах у Європі та США.Share: