Фічери

Новий сезон лекторію про мистецтво ОБРАЗ

30 листопада, 2020

1 грудня о 20:00 розпочнеться восьмий сезон лекторію про мистецтво ОБРАЗ, який відбуватиметься онлайн. Організатори запросили до розмови українських художників і художниць, які розкажуть про творчість своїх колег, практики яких вони вважають важливими. Щоб доповнити живий архів усної історії українського сучасного мистецтва, кожна лекція буде присвячена одному з учасників художньої сцени.

Цього сезону:
Ярема Малащук розповість про Євгена Самборського
Єгор Анцигін про Юрія Єфанова
Дарія Кузьмич про Євгенію Бєлорусець
Ніколай Карабінович про Сергія Браткова
Валентина Петрова про Анну Щербину
Еліас Парвулеско про Сашу Долгого
Олександр Єльцин повідомить трохи згодом про тему лекції
Юрій Єфанов про Віталія Кохана

Лекторій ОБРАЗ проходить у просторі арт-центру Closer з 2014 року й тепер нараховує сім сезонів, що охопили хронологію розвитку мистецтва з XV по XX століття, а також окремий курс, присвячений перформансу. У 2019 році було запущено новий формат, присвячений українському сучасному мистецтву. Самобутність лекторію зумовлена особливостями його формату – в неформальній атмосфері українські художники та діячі культури розповідають про художників, творчі об’єднання і напрями в мистецтві, які їм близькі. В першу чергу це практики, що розкривають тему безпосередньо через призму власного досвіду та професійної діяльності.

Лекції проходять в онлайн-форматі, записи публікуватимуться на facebook-сторінках Closer та OK Projects щовівторка та щочетверга о 20.00.

Лекторій проходить за підтримки Українського культурного фонду.Share: