Двоє українських художниць представлять Україну на Berlin Art Week

1 вересня, 2017
Таня Василенко, Структура кольору із серії BOTANY

Таня Василенко, Структура кольору із серії BOTANY

У німецькій столиці з 15 по 17 вересня в рамках Berlin Art Week 2017 пройде 14-тий арт-ярмарок сучасного мистецтва Berliner Liste, в якому візьмуть участь двоє мисткинь з України – живописець Таня Василенко та художник-кераміст Олеся Дворак-Галік.

В цьому році Berliner Liste відбудеться в самому центрі Берліна на території колишнього поштового вокзалу Postbahnhof. На арт-ярмарку буде представлено 85 галерей з 37 країн, які покажуть шанувальникам мистецтва велику кількість робіт різних стилів та технік, від класичного живопису, скульптури та графіки до відео-арту та перформансів.

Таня Василенко, Лінійне сприйняття із серії BOTANY

Таня Василенко, Лінійне сприйняття із серії BOTANY

Таня Василенко представить роботи з трьох своїх серій: «6 почуттів», «Час» та «#BOTANY». За словами художниці, дві серії з яких ще не були представлені в Україні. «Ми ведемо міжнародну співпрацю вже на протязі декількох років. В цьому році вирішили брати участь в арт-ярмарках різних країн світу. Berliner Liste став першим місцем, де ми покажемо на виставці свої твори міжнародній аудиторії та матимемо чудову можливість поспілкуватися та обмінятися творчим досвідом із галереями та митцями, які братимуть участь в цьому заході», — розповіла ArtsLooker художниця Таня Василенко.

Олеся Дворак-Галік, КоралоКактус із серії Мексика

Олеся Дворак-Галік, КоралоКактус із серії Мексика

Художниця-кераміст Олеся Дворак-Галік покаже у Німеччині серію своїх робіт «Мексика», які були створенні під враженнями від поїздки в далеку країну. Глядачі зможуть побачити нові роботи під назвою «КоралалоКактус», «Сомбреро», «Беліз» та «КоралоКвітка».

Олеся Дворак-Галік, Осіннє дерево

Олеся Дворак-Галік, Осіннє дерево

«Мексика виявилася цікавою і своєю історією, і природою, старою архітектурою і поверненням культурних традицій у сьогодення, мови, яку винищили Іспанці, і ще можна довго описувати, що вразило там, але важливо те, що відбулося після повернення до дому. В майстерні я дозволила собі попрацювати без ескізів, без розрахунків, тільки інтуїтивне ліплення, повна свобода», — говорить Олеся Дворак-Галік.

Share: