Фічери

Девід Лінч привітав українського президента з днем народження

28 січня, 2021

В мережі з’явилось відео, на якому відомий кінорежисер Девід Лінч вітає українського президента Володимира Зеленського з днем народження.

“Дорогий президент Зеленський! Хочу подякувати вам за ваше привітання мене з днем народження. А тепер, 25 січня 2021 року, я хочу у відповідь побажати вам також дуже щасливого дня народження. Це прекрасний день для вас та України. Всього найкращого. Мир”

Окрім вітальних відео Лінч також записує щоденні прогнози погоди, обирає номери для гри в бінго та ремонтує свої старі штани за допомогою паперу та клею. Маскуванням дір Лінч займається через те, що він ніяк не може знайти іншу пару.

"Я шукаю гарну пару штанів. — каже режисер в інтерв'ю з GQ. — Я так і не знайшов таких штанів, які мені підійшли б. Я віддаю перевагу зручним штанам та одягу, в якому я можу працювати та в якому я почуваюся комфортно. Мені не дуже подобається наряджатись. Я люблю носити одне і те ж щодня та почуватися комфортно. Це все пошив, певний тип крою, і якщо він не підходить, що майже завжди трапляється, то все марно.”


За новинками з життя Девіда Лінча можна слідкувати на його youtube каналі.Share: