Фічери

Open-call до вебрезиденції №14: Post-Doom

9 листопада, 2020

Відкрито набір на 14-ту програму вебрезиденцій від Akademie Schloss Solitude під кураторством Йоханни Хідва. Віддаляючись від всеосяжних дистопічних сценаріїв майбутнього, «Post-Doom» досліджує, як сприйняття втраченого сьогодення вписується і відтворюється в наших повсякденних просторах. Як спокусливий аналог цього, здавалося б, безнадійного наближення (або затримки) термінального стану, Хідва закликає нас переосмислити початки, нові багаторазові точки входу та досвід, які виявляє тугу за цільним, не опосередкованим потенціалом нашого сьогодення та майбутнього.
Більше про резиденцію можна дізнатись за посиланням.

Фрагмент концепції:
“Що настає після загибелі? І з чого починається кінець? Які видозміни ми вже маємо? Подумайте про твердження Марка Фішера, що легше уявити кінець світу, ніж кінець капіталізму. Це уявлення вже з нами? Або це вже якийсь час тут? Що відбувається, коли ми думаємо про кінець як про початок, а не як завершення? Якщо почати з позиції, що, звичайно, ми приречені — то що тепер? Або кінець взагалі виключає лінійність? Чи завжди це продовжується і відбувається скрізь, і якщо так, то що такий стан створює як майбутнє чи як минуле?”

Для заявки на участь необхідно надати англійською мовою:
- назву проєкту
- текст концепції проєкту (1000–1 500 символів з пробілами)
- зображення (висока якість, альбомний формат)
- коротку біографія (500 символів з пробілами)
- портфоліо у форматі PDF (зображення, текст, посилання)

Грант:
Будуть відібрані чотири проєктні пропозиції, творці яких винагороджуються чотиритижневою резиденцією та 750 євро. Усі вибрані учасники номінуються на приз HASH від Solitude, який буде присуджений у 2022 році.

Строки:
Заявки приймаються до 15 листопада 2020 р. (опівночі за центральноєвропейським часом)
Початок резиденції 15 січня 2021 рокуShare: