Фічери

Становлячись Полом Маккарті – нова серія інтерв'ю з митцем

30 жовтня, 2020
Пол Маккарті, Кулінарне Шоу Білий Сніг (WS), 2012-2013

Музей сучасного мистецтва "Луїзіана" випустив серію відео інтерв’ю з Полом Маккарті, одним з найвпливовіших сучасних митців Америки, відомим своїми різноманітними та часто тривожними роботами. Серію можна подивитись на сайті або youtube каналі музею. 

В першому відео Маккарті розповідає про ранні роки свого життя та чому він почав знімати відео. У другому відео митець каже про використання свого тіла, як скульптури, апропріацію персонажів та присутність відкритого насилля в його роботах. У третьому відео можна буде зануритися в темну сторону Америки та обговорити тримання тріснутого дзеркала перед суспільством. Серія представляє унікальну можливість зазирнути на процес створення та роботи митця.

Пол Маккарті (нар. 1945) – американський художник, працює з перформансом, фотографію, кіно, мультимедійною інсталяцією, скульптурою, малюванням і живописом. Провокаційні твори Маккарті, які часто націлені на споживацтво, популярну культуру та найглибші страхи та неврози людей. Він часто апроприює ікони попкультури, серед яких Санта Клаус та Білосніжка, та змінює їх на жорстоких, злих та розбещених персонажів. Роботи Маккарті виставлялись в видатних інституціях по всьому світі, а персональні виставки проводились, зокрема, у Паризькому монетному дворі, Neue Nationalgalerie у Берліні, Музеї Уітні в Нью-Йорку та Moderna Museet у Стокгольмі. Він також брав участь у Берлінській бієнале (2006), Бієнале Уїтні (1995, 1997, 2004) та Венеціанській бієнале (1993, 1999, 2001).

Інтерв'ю брав Марк-Крістоф Вагнер у студії Пола Маккарті в Лос-Анджелесі в листопаді 2018 року.

Оператор: Расмус Квістгоард
Продюсери: Роксана Багеширін Леркесен та Марк-Крістоф Вагнер
Монтаж: Роксани Багеширін Леркесен
Всі роботи, показані на відео © Пол Маккарті.
Авторське право: Louisiana Channel, Louisiana Museum of Modern Art, 2020
За підтримки Nordea fondenShare: