Фічери

Увага: СВІТЛО! в Муніципальному мистецькому центрі Львова

23 березня, 2023

До 15 травня у Львівському муніципальному мистецькому центрі триває персональна виставка Юзефа Робаковського Attention: LIGHT! / Увага: СВІТЛО! / Uwaga: ŚWIATŁO! 

Юзеф Робаковський, Вправа на дві руки (1976) фото: Збіґнєв Варпеховський. Зображення надано Львівським муніципальним мистецьким центром

Фото- та відео- роботи, відібрані із 60-ти річної практики художника, заповнять галерейні зали ЛММЦ на вулиці Стефаника 11. Це — перша виставка Робаковського в Україні та його перший візит у Львів. Усі роботи Робаковського, починаючи від ранніх експериментів з фотографією, оперують світлочутливістю як засобом та методом. Його серії також часто мають несподіваний звуковий супровід, який є невід’ємною частиною тривалого аудіо-візуального експерименту. 

Протягом 35 років художник опікувався власною міжнародною збіркою та галерею у центрі Лодзі, яка називалася Galeria Wymiany. Лише минулого року колекція була переказана Робаковським до Музею Сучасного Мистецтва у Варшаві (MSN).  Wymiana або Обмін є одним з ключових гасел для розуміння творчості та суспільної діяльності Робаковского. Від 1978 року Галерею Обміну разом з Юзефом вела його партнерка Малгожата Потоцка, яка стала учасницею львівської презентації. Galeria Wymiany створила архів власних праць Робаковского, який ліг в основу виставки у Львівському муніципальному мистецькому центрі.
 

Виставка вільна для відвідування щодня з 10:00 до 21:00 до 15 травня. Львів, Стефаника, 11. Код на брамі: 27.
Додаткова інформація: Львівський муніципальний мистецький центр
Share: