Bereznitsky Art Foundation: Виставка Анни Щербини «Вхід з Кожум`яцької» — 27/09Мистецький Арсенал: Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо! — 18/09The Naked Room: Катя Бучацька, ДУЖЕ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА — 7/10Voloshyn Gallery: Нікіта Кадан. Найсолодша пісня скорботи — 14/10PinchukArtCentre: Виставка 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2020 — Крапка, лінія, можливості — 11/09
newsМіжнародніУкраїнські

Розмови між кураторами та художниками в рамках Frieze Week 2020

15 жовтня, 2020

Приєднуйтесь до бесід між відомими художниками та провідними кураторами під час Frieze Week 2020 року, в програмі Frieze Talks, куратором якої є Ніколас Куллінан.

Вже зараз можна подивитись розмову з Такаші Муракамі та Тобіасом Бергом, де вони обговорюють виробництво творів, колекціонування та як Муракамі формує ціни на свої роботи, чи зустріч Джона Акомфра та Зоі Вітлі, де обговорювалась тема часу та способів використання люті, як палива для своєї продуктивності. Ці та інші цікаві розмови можна знайти на сторінці програми.

Frieze Week 2020 — щорічна ярмарка, яка цього року працює в гібридному формат, частина заходів відбувається онлайн, а частина в фізичних місцях. Незважаючи на те, що основна звичайна локація в Регентському парку буде закрита, у галереях Лондона проводяться невеликі виставки, а також низка видатних художників доєднаються до подій в Інтернеті.Share: