Фічери

Відкриття виставки «ОР»

29 вересня, 202130 вересня о 19:00 у Ksi Prostir в Центр Сучасної Культури у Дніпрі відбудеться відкриття виставки результатів резиденції «ОР», що представить три арт-проєкти, зроблені на карантині, а також відео-документація процесу роботи.

Як зазначають кураторки проєкту:
«ОР — серія експериментальних онлайн-резиденцій від Ksi Prostir, де ми заглядаємо за лаштунки та робимо акцент на процесі творення молодих мисткинь та митців, що проходили протягом 2020-2021років.

Уявлення про працю художника/-ці часто є романтизованими та ідеалізованими у суспільстві. На скільки стереотипи збігаються з реальністю, як почувається художник/-ця в рамках організації або інституції, з чого складається творчий процесс ми вирішили дізнатися у непростий для всіх час карантину.

Ми сконцентрували увагу на процесі роботи художників, а також на кураторській підтримці та спілкуванні, в процесі якого народжувались, розвивались тa змінювались ідеї. Також разом з митцями ми переживали їх особисті проблеми та хвилювання. Художниці концентрувалися на тих темах, що були для них актуальні тут і зараз. Особливістю було те, що етапи роботи було записано на відео, а зустрічі з кураторкою зафільмовано у Zoom».


Учасниці: Sudbizm [Анастасія Прокоф'єва, Ніколь Ільїна], Олеся Папушнікова, Сіма Шпінь.
 

Більше інформації за посиланням
Також 2-го вересня відбудеться артіст-ток з учасницями, до якого можна приєднатися за посиланням
8-го жовтня відбудеться кураторська екскурсія виставкою.

Вхід вільний.
Адреса: вул. Крутогірний Узвіз, 21а. Центр Сучасної Культури у Дніпрі, 2-ий поверх, дальній корпус.Share: