Фічери

Відкриття виставки Даніїла Ревковського і Андрія Рачинського «Хвостосховище. Інженер» у Voloshyn Gallery

13 вересня, 2021


Voloshyn Gallery представляє персональну виставку Даніїла Ревковського і Андрія Рачинського під назвою «Хвостосховище. Інженер», кураторка виставки Ксенія Малих. Даніїл Ревковський і Андрій Рачинський представляють продовження серії Хвостосховище, перша частина якої, у формі Музею людської цивілізації, була експонована в PinchukArtCentre на початку цього року. У Voloshyn gallery буде представлена гілка історії Хвостосховища, що історично відноситься до 1937-1944 рр. і територіально стосується сучасних меж міста Кривий Ріг.

Виставка розповідає історію інженера металургійно-збагачувального комбінату «Криворіжсталь», який з невиявлених причин разом з родиною жив у схованці на місці майбутнього хвостосховища. Про життя у параної, зумовленій історичними та політичними обставинами; про пошуки відповідних видів активістських практик, що у трактуванні художників перетворюються на художні об'єкти.
Даніїл Ревковський (1993 р.) і Андрій Рачинський (1990 р.) живуть і працюють у Харкові. У своїй практиці використовують такі медіа як відео, фотографія та інсталяція. Закінчили Харківську державну академію дизайну та мистецтв. У 2010 році створили паблік Вконтакті під назвою «Пам'ять», з якого розпочали спільну роботу над темою колективної пам'яті на пострадянському просторі. Співпрацю ініціювали в 2012 році. Учасники багатьох проектів і виставок, серед яких: «Війна написів», OFF/FORMAT, Брно, Чехія (2019), «Кіптява», EFTI, Мадрид, Іспанія (2019), Друга національна Бієнале молодого мистецтва, Харків, Україна (2019), виставці номінантів Премії PinchukArtCentre 2018, Київ. Володарі призу громадськості Премії PinchukArtCentre 2020.

Максим і Юлія Волошини відкрили Voloshyn Gallery у жовтні 2016 року. Галерея спеціалізується на contemporary art і демонструє широкий спектр різних медіа сучасного мистецтва, проводить персональні та групові виставки. У 2015 році подружжя Волошиних увійшло до списку Forbes 30 Under 30. Share: