/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Італії знайшли вкрадені картини Ренуара та Рубенса

5
Повернуті картини Рубенса і Ренуара / Фото: milano.corriere.it

Повернуті картини Рубенса і Ренуара / Фото: milano.corriere.it

Картини Огюста Ренуара «Дівчата на лузі» і Пітера Пауля Рубенса «Святе сімейство і свята Анна», викрадені у галериста в місті Монца що на півночі Італії в минулому році знайдені італійськими карабінерами і повернуті власнику. Правоохоронці звинувачують декількох осіб в причетності до викраденні робіт загальною вартістю в $ 30 млн.

Як повідомляє італійська газета Corriere della Sera прикрий інцидент трапився ще 20 квітня 2017 року. В галерею що розташована в Монці, передмісті Мілана, з’явився чоловік, який представився ізраїльським дипломатом і рабином Самюелем Абрамом Леві Гремом. Він зустрівся з власником галереї, який сам показав кращі картини зі свого зібрання. Рабин був у захваті і заявив, що має намір купити кілька з них. Він зупинив свій вибір на картині Ренуара «Дівчата на лузі» і творі Рубенса з циклу «Святе сімейство».

Зацікавлений покупець запропонував здійснити угоду в ізраїльському консульстві в Мілані. У призначений день власник галереї з двома охоронцями привіз картини за вказаною адресою. Полотна лежали в спеціальних коробках. Рабин зустрів їх і провів в квартиру. Там знаходився ще один чоловік, якого Грем представив як свого помічника.

Читайте: Продаж заборонено: швейцарський арт-дилер має намір судитися з Christie’s

Вони перевірили картини, знову поклали їх у коробки і повідомили, що оплату проведуть за допомогою банківського переказу. Потім під приводом, що їм потрібно терміново з’їздити в банк, аферисти покинули квартиру, сіли в автомобіль Peugeot і поїхали. Через деякий час втомлений чекати власник галереї запідозрив недобре. Він велів охоронцям відкрити коробки. Картин в них не було. Виявилося, що рабин і його помічник підмінили коробки. Тільки після цього у власника галереї відкрилися очі. Ніякого консульства Ізраїлю в будинку, куди він привіз картини, зроду не було. Поверхом вище квартири знаходиться представництво Албанії.

А «рабином і ізраїльським дипломатом» виявився в результаті 44-річний шахрай з Хорватії на ім’я Ненад Йованович. Саме він і був тепер арештований італійською поліцією.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

23.07.2018

Схожі записи