Фічери

У Нью-Йорку активісти пікетують два найбільші музеї

13 лютого, 2019
Фотограф-активіст Нан Голдін / Фото: newyorker.com

Фотограф-активіст Нан Голдін / Фото: newyorker.com

Хвиля протестів охопила два найбільших художніх музеї в Нью-Йорку. Натовпи людей влаштовують акції біля Музею Соломона Гуггенхайма і Метрополітен-музею. Керує активістами художниця та фотограф Нан Голдін. Мета її протестів — змусити музеї відмовитися від фінансування, яке пропонують найбільші виробники знеболюючих препаратів.

Ці препарати, як з’ясували лікарі, викликають у людей сильну залежність. Серед постраждалих від опіоїдів була сама Голдін. Виробництвом препаратів займається сім’я Саклер і її компанія Purdue Pharma. Вона є найбільшим спонсором Музею Гуггенхайма і Метрополітену.

Gessen-GoldinSacklerProtest-Secondary1

Голдін і її прихильники вже встигли провести ряд акцій і перформансів всередині музеїв. Вони барикадували собою виходи, лягаючи на підлогу, і закидали хол Метрополітену банками від опіоїдів. Зараз активісти переключилися на масові протести біля будівель. Голдін зізналася, що музеї обіцяють переглянути свою політику, але при цьому не роблять нічого. Тим часом акції фармацевтичної компанії бачили втрачати свою вартість на фондовій біржі.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: