Фічери

10 сміливих пророцтв для художньої індустрії на 2021 рік

5 січня, 2021
Фото: PxHere

«Пристебніться! Ще один шалений рік попереду», — автор колонки Сірий ринок (The Gray Market) Тім Шнайдер пропонує свої 10 пророцтв на 2021 рік:

1. Ярмарки мистецтв 2021 року проходитимуть, як і заплановано на сьогодні: Frieze New York (5 травня), Art Basel Hong Kong (21 травня), Frieze Los Angeles (26 липня), the Armory Show (9 вересня) та Art Basel Miami Beach (грудень).

2. Кількість аукціоних продажів художніх творів, що зроблені в класичних техніках, досягне найвищого рівня.

3. Ми дізнаємось щонайменше про два судові позови, які були подані дилерами, інституціями чи постачальниками арт-послуг проти страховиків через збитки бізнесу, пов’язані з локдауном.

4. У нью-йоркському арт світі кількість урочистих заходів офлайн, перевершить кількість скасованих або проведених виключно віртуально.

5. Ще більше арт-інституцій США виставлять на продаж роботи зі своїх колекцій у 2021 році, ніж у 2020 році.

6. Кілька галерей поступово скасують свої спеціальні кімнати для онлайн-перегляду.

7. Професійна асоціація галерей співпрацюватиме з фірмами, що займаються нерухомістю, з метою проведення низки поп-ап виставок у будівлях, що не здаються в оренду. 

8. Щонайменше два нові колективи дилерів чи художників сформуються під прапором спільної ідентичності, регіону чи цінностей. 

9. Арт-інституції почнуть поступово автоматизувати своїх працівників рецепції.

10. KAWS (художник) виграє на аукціоні по всьому світу кожного Старого Майстра, окрім Сандро Боттічеллі (автор попереджає, що це пророцтво може бути тролінгом).

Джерело: artnetShare: